Etiketë: Kek me arra

Kek me arra

Kek me arra

Kjo është një nga ato recetat e orëve të vona, kur nuk di se çfarë të përgatisësh për të nesërmen në mëngjes dhe syri të sheh vetëm përbërësit për të bërë kek 😂. Sasia: 16 katrorë Koha totale: 45 minuta PËRBËRËSIT: 1 1/4 kupë miell […]


Këtë e pëlqejnë %d blogues: