Etiketë: çokollatë

Biskota të buta me çokollatë dhe mente

Biskota të buta me çokollatë dhe mente

Biskota të buta me çokollatë dhe mente? Nëse do më kishit pyetur 5-6 vite shkuar a shkon çokollata me menten do kisha bërë një fytyrë të habitur dhe nuk do dija si të pergjigjesha. Pra, 5-6 vite shkuar për herë të parë provova një pije […]

Bonbone me maskarpone

Bonbone me maskarpone

Në një nga supermarketet te lagjja mora dy pako me mascarpone meqë ishin me 50% të çmimit (dmth ishin vetëm 5 ditë larg nga dt e skadencës.. se këtu te ne, kshu uljesh si për qejf janë hereziii….nejse). Kur gjej nga këta artikuj që normalisht […]


Këtë e pëlqejnë %d blogues: